KONIEC PUCHAROWEJ PRZYGODY

Nie udało się MKS-owi Gogolin awansować do grona 16 zespołów walczących o regionalny piłkarski Puchar Polski. Drużyna Adriana Pajączkowskiego uległa na własnym stadionie Skalnikowi Gracze 0:1.

Decydująca o losach spotkania bramka padła w 37 minucie. Zespół gości wyprowadził od środka akcję na prawą stronę gdzie znalazł się Patryk Firek i mimo asysty trzech graczy MKS-u potrafił celnie przymierzyć z dystansu obok prawego słupka bramki strzeżonej przez Daniela Skorupę.

Bohaterem meczu był bramkarz gości Patryk Stefaniak, który zwłaszcza w pierwszej połowie uchronił swój zespół od straty dwóch a może nawet trzech goli. Mimo tylko jednej bramki i sporej grupy zawodników spoza pierwszych jedenastek obu klubów mecz mógł się podobać. Zawodnicy obu drużyn do końca grali o zmianę wyniku poruszając się żwawo po boisku.

Teraz MKS może skupić tylko na rozgrywkach w opolskiej IV lidze. Po dwóch wygranych meczach z beniaminkami drużyna Adriana Pajączkowskiego zagra w sobotę bardzo trudny wyjazdowy pojedynek ze Startem w Namysłowie.