Wyniki konkursu Gogolińskie perełki

51 wspaniałych zdjęć, przedstawiających perełki gminy Gogolin, wpłynęło na konkurs fotograficzny ogłoszony przez Burmistrza Gogolina Joachima Wojtalę. Wybór tych najciekawszych okazał się bardzo trudny…

Po burzliwych dyskusjach, komisja postanowiła przyznać tytuł Grand Prix Małgorzacie Pamuła za dwie fotografie wykonane na zakrzowskiej „Szpicy” oraz tajemnicze zdjęcie „Wilczego dołu”, czyli tunelu, który według legendy łącząc zamek w Kamieniu Śląskim z zamkiem w Rogowie Opolskim.

 

 

I miejsce zajął Adam Holinej za „Obrowieckie kapliczki”, II miejsce przyznano Adamowi Szyszce za zdjęcie kościoła w Obrowcu, a III miejsce zajęła Emilia Mandok za deszczową fotografię Gminnego Centrum Kultury w Gogolinie.

 

 

Komisja postanowiła przyznać również trzy wyróżnienia. Otrzymują je: Karolina Sasik, Agnieszka Ambrozik i Andrzej Gala.

 

 

Pozostali uczestnicy również otrzymają nagrody za udział w naszym konkursie. Serdecznie gratulujemy! A wszystkie nadesłane fotografie będzie można podziwiać na wystawie w Kamieniu Śląskim w piątek 10 sierpnia. Szczegóły już wkrótce na naszym fanpage’u: facebook.pl/GminaGogolin oraz na www.gogolin.pl.