ZAWODNICY ZKS GOGOLIN MOCNI W WOJEWÓDZTWIE

20 medali w tym 9 złotych oraz drugie miejsce zespołowo "Młodzików, Kadetów" za klubem z Namysłowa i trzecie „Dzieci” za klubami z Namysłowa i Łodzi to znakomity dorobek Zapaśniczego Klubu Sportowego z Gogolina wywalczony podczas "Otwartych Mistrzostw Województwa Opolskiego", które rozegrano w Namysłowie. Do tej wojewódzkiej rywalizacji przystąpiło blisko 90 adeptów i adeptek tej dyscypliny z siedmiu klubów. Oprócz zespołów z Opolszczyzny rywalizowały jeszcze zespoły z województwa Łódzkiego i Dolnośląskiego.

Najlepiej wśród podopiecznych trenerów Lucjana Ziemby i Krzysztofa Bartnika spisali się: Kamila Kocel – I miejsce w kat wag. 50 kg – PSP w Kamieniu Śląskim, Karolina Jaworska – I miejsce w kat wag. 62 kg – PSP nr 2 w Gogolinie, Kasandra Dziuba – I miejsce w kat wag. 66 kg – PSP nr 3 w Gogolinie i Jakub Kocel – I miejsce w kat wag. 68 kg – PSP w Kamieniu Śląskim oraz Marcel Woźnica – I miejsce w kat. wag. 22 kg - PSP nr 1 w Krapkowicach, Maja Jurgielewicz – I miejsce w kat. wag. 24 kg – PSP nr 1 w Krapkowicach, Patryk Cabanek – I miejsce w kat wag. 41 kg – PSP nr 1 w Krapkowicach, Jesicca Wróbel – I miejsce w kat wag. 46 kg – PSP nr 1 w Krapkowicach.

Ponadto ZKS wywalczył jeszcze 8 srebrnych i 3 brązowe medale.

–          Szymon Soroka – II miejsce w kat wag. 42 kg – PSP w Kątach Opolskich,

–          Dawid Kopeć – II miejsce w kat wag. 40 kg – PSP nr 1 w Krapkowicach,

–          Milena Guzy – II miejsce w kat wag. 45 kg – SPSP nr 5 w Krapkowicach,

–          Dominika Jurgielewicz – II miejsce w kat wag. 49 kg – PSP nr 1 w Krapkowicach,

–          Dominik Guzy – II miejsce w kat wag. 58 kg – SPSP nr 5 w Krapkowicach,

–          Wiktoria Zwydak – II miejsce w kat wag. 46 kg – PSP nr 1 w Krapkowicach,

–          Paula Radajewska – II miejsce w kat wag. 54 kg – PSP nr 2 w Gogolinie,

–          Patrycja Wieczorek – II miejsce w kat wag. 62 kg – PSP nr 1 w Krapkowicach,

–          Michał Walicki – III miejsce w kat wag. 32 kg – PSP w Malni,

–          Bartłomiej Zgoda – III miejsce w kat wag. 34 kg – PSP nr 1 w Krapkowicach,

–          Grzegorz Apostel – III miejsce w kat wag. 34 kg – ZSP nr 4 w Krapkowicach,

Młodych zawodników ZKS-u wspierała także grupa rodziców-wolontariuszy (pani Agata i Dorota oraz pan Jacek).