TENISOWE ZAKOŃCZENIE GOGOLIŃSKIEJ "SENIORADY"

Towarzyskim turniejem tenisa ziemnego między gminami Gogolin i Krapkowice zakończyli tegoroczną "Senioradę" mieszkańcy naszej gminy. Przez ponad 6 tygodni kilkudziesięciu chętnych i aktywnych seniorów brało udział w zajęciach nauki tenisa z trenerem Arkadiuszem Frączykiem w Gogolińskim Klubie Tenisowym. - Dużo się nauczyliśmy, choć kurs nie był długi, ale jesteśmy z niego bardzo zadowoleni i bardzo nam się spodobała ta dyscyplina - przyznawali na zakończeniu cyklu gogolińscy seniorzy.

IMG_4631.jpeg

- Podziwiam Państwa zaangażowanie i chęć uczestnictwa w takich zajęciach, które były częścią naszej kulturalno-rozrywkowej Seniorady i gratuluję pomysłu zaproszenia gości z sąsiedniej gminy Krapkowice, co też jest częścią naszej samorządowej współpracy - podsumował całość wydarzenia zastępca burmistrza Gogolina Krzysztof Długosz.
Całość spotkania zakończyło wspólne spotkanie przy kawie i ciastkach.
Z dziennikarskiego obowiązku dodajemy, że w deblowym turnieju tenisowych w kategorii kobiet Gogolin pokonał Krapkowice 6:4, zaś wśród mężczyzn także zwyciężyli gospodarze 6:1. W poszczególnych zespołach wystąpili: Jolanta Matuszek, Ilona Nienwicka, Eryk Kluge, Jerzy Długosz, Joachim Stach, Klara Brabańska,
Teresa Torka, Lech Węgrzyn, Krystian Machoń, Irena Nowicka, Danuta Golara, Adam Holinej. Najważniejsza jednak była wspólna zabawa ! Wszystkim serdecznie gratulujemy !!!