Ekomuzeum – nasze wspólne dzieło

 • Podsumowanie Polsko-Czeskiego projektu - Ekomuzeum

  Gmina Gogolin wspólnie z Gminą Pisek w Republice Czeskiej zrealizowała projekt pod nazwą „Ekomuzeum – nasze wspólne dzieło”.

  Okladka_Ekomuzeum_mini.jpeg

 • Warsztaty w ramach Ekomuzeum

  Trwa realizacja polsko – czeskiego projektu „Ekomuzeum – nasze wspólne dzieło”. W Kamieniu Śl. znów spotkali się uczniowie miejscowej szkoły podstawowej i uczniowie szkoły podstawowej w Pisku.

  5 spotkanie_mini.jpeg

 • Dzieci projektowały folder i ulotkę o tematyce rolniczej

  Młodzi mieszkańcy z Piska i gminy Gogolin spotkali się po raz kolejny w ramach projektu „Ekomuzeum – nasze wspólne dzieło”. Dzieci projektowały folder i ulotkę o tematyce rolniczej.

  4 spotkanie_mini.jpeg

 • Zabawa i nauka w ramach projektu Ekomuzeum

  Kolejne spotkanie młodych mieszkańców z Piska i gminy Gogolin w ramach projektu „Ekomuzeum – nasze wspólne dzieło” odbyło się 10 maja 2013r.

  3 spotkanie_mini.jpeg

 • Projekt - Ekomuzeum

  Uczniowie z Gogolina i Piska spotkali się kolejny raz w ramach projektu „Ekomuzeum – nasze wspólne dzieło”. Projekt promuje działania na rzecz ekologii i integracji.

  ekomuzeum_mini.jpeg

   

 • Projekt – Ekomuzeum (Kolonie)

  Dzieci z gminy Gogolin i gminy Pisek odpoczywały w Kamieniu Śl. Tygodniowe kolonie odbyły się w ramach partnerskiego projektu „Ekomuzeum – nasze wspólne dzieło”, który jest współfinasowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa PRZEKRACZAMY GRANICE.

  1 spotkanie_mini.jpeg