WAŻNA WYGRANA MKS-u W IV LIDZE

W niezwykle ważnym meczu IV ligi piłkarskiej walczący o utrzymanie MKS Gogolin wygrał z KS-em Krasiejów 3:1. Do przerwy było 1:0 dla gości, którzy bramkę zdobyli już w 4 minucie gry po pięknie wykonanym rzucie wolnym Edmunda Machnika i strzale w samo okienko. W drugiej odsłonie MKS w ciągu 7 minut znokautował rywala strzelając trzy gole !!! W 63 minucie rzut karny za faul w polu karnym na bramkę zamienił Mateusz Prefeta. W 66 minucie kontrę gospodarzy wykończył Bartosz Kaczmarek a w 70 minucie za zagranie ręką w polu karnym sędzia podyktował kolejny rzut karny, który ponownie pewnie wykorzystał Prefeta. MKS tym samym awansował na 13 miejsce w tabeli IV ligi mając w dorobku 29 punktów na 31 rozegranych meczach. Choć do pewnego utrzymania się w lidze jeszcze naszemu zespołowi daleko to podopieczni Wojciecha Mielnika sprawiają dobre wrażenie walcząc o korzystny wynik do samego końca. Do dobry prognostyk przed ostatnimi trzema meczami sezonu ze: Spartą Paczków, Unią Kolonowskie i KS Krapkowice.