Witajace głazy Piękna Wieś Opolska 2009 Centrum wsi Centrum wsi Fontanna w stawie Kaplica zima Dom Spokojnej Starości Przedszkole stowarzyszeniowe Kopiec Sołtysa Skwerek w centrum wsi

Majówka w Domu Spokojnej Starości

Dnia 26 maja wszyscy mieszkańcy naszej Parafii zostali zaproszeni na uroczystą Majówkę zorganizowaną przez Panią Dyrektor Domu Spokojnej Starości Św. Barbara i  Panią Sołtys. Współorganizatorami spotkania było także Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Kamionek, Rada Sołecka, Ksiądz Proboszcz Arnold Nowak z Parafii Kamień Śl. i Siostra Wiktoria wraz z młodzieżą z Parafii Kamień Śl.

Uroczystość rozpoczęła się nabożeństwem majowym. Po majówce wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni na poczęstunek przy kawie. Wystąpił zespół ECHO z Kamienia Śląskiego, Tomek Hajduk oraz Edeltrauda Krupop. Po kulturalnych wrażeniach nadszedł czas na smaczną kiełbaskę z grilla.

 

 

Dziękuję koleżance Barbarze Komandzik za zdjęcia

logo gmina gogolin.jpeg Majówka współfinansowany ze środków Urzędu Miejskiego w Gogolinie w ramach „Otwartego konkursu ofert na wykonanie w 2018 roku zadań publicznych gminy w zakresie kultury przez organizacje pozarządowe i inne uprawnione podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego pt. „Razem dla Kamionka”

Pogoda
22 października
wtorek
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = 4,28 PLN
1 CHF = 3,89 PLN
1 USD = 3,83 PLN