ZAPAŚNICY UŚWIETNILI DZIEŃ DZIECKA DRUŻYNOWYM ZWYCIĘSTWEM

Znakomity występ gospodarzy, świetna atmosfera, dużo dobrych pojedynków rekordowa liczba klubów i zawodników - to najkrótsza ocena tegorocznej IV edycji międzynarodowego turnieju zapaśniczego o Puchar Burmistrza Gogolina.  Zobacz poniżej bardzo bogatą galerię zdjęć !!!

Punktacja drużynowa zawodów

1.ZKS Gogolin (6 złotych medali, 7 srebrnych i 11 brązowych)

2.Rokita Brzeg Dolny

3.LUKS Orły Namysłów

4.Slavia Ruda Śląska,  5.Lokomotiva Krnov, 5.UKS Kudova(w tym punkty zdobyte przez Bursztyn Lewin Kłodzki), 7.Bizon Milicz, 8.MGLKS Wiatr Wołów, 9.Iron Bulls Bielawa, 10.Sokol Hradec Kralove, 11.Lotnik Wrocław, 12.LKS Dąb Brzeźnica, 12.Junior Dzierżoniów, 14.Fight Club Bytom, 15.Sowa Pieszyce

Najlepszą zawodniczką turnieju wybrano Karolinę Jaworską z ZKS Gogolin a zawodnikiem Adriana Sikorę z LUKS Orły Namysłów.  Z kolei najmłodszymi zawodnikami okazali się Maja Jurgielewicz i Jakub Matuszek oboje z ZKS Gogolin.  

 

W Y N I K I

Dzieci 2009-2010(chłopcy)

22 kg

1.Jakub Sikora - Orły Namysłów, 2.Paweł Getner - UKS Kudowa, 3.Bartłomiej Kutyba - Iron Buls Bielawa, 3.Jakub Matuszek - ZKS Gogolin

24 kg

1.Kacper Szumski - UKS Kudowa, 2.Nikolas Dasek - Sokol Hradec Kralove, 3.Łukasz Stefański - Orły Namysłów, 3.Filip Zgoda - ZKS Gogolin

26. kg

1.Maciej Sadowik - Bizon Milicz, 2.Dawid Mateusz - Dąb Brzeźnica, 3.Błażej Żyto - Bizon Milicz, 3.Grzegorz Dub - Bursztyn Lewin Kłodzki

28 kg

1.Nikolas Volny - Lokomotiva Krnov, 2.Lukas Kolbasa - Lokomotiva Krnov, 3.Oleksy Gurak - Rokita Brzeg Dolny, 3.Mateusz Rykowski - Rokita Brzeg Dolny

32 kg

1.Igor Stępień - Orły Namysłów, 2.Grzegorz Apostel - ZKS Gogolin, 3.Wiktor Jankowski - ZKS Gogolin, 3.Marcin Marcinkiewicz - Orły Namysłów

35 kg

1.Vaclav Nozicka  - Sokol Hradec Kralove, 2.Dorian Wajs - Orły Namysłów, 3.Mateusz Mioduski - Bursztyn Lewin Brzeski, 3.Bartomiej Zgoda - ZKS Gogolin, 5.Olaf Fras  - Orły Namysłów

43 kg

1.Piotr Łebzuch - Orły Namysłów, 2.Ksawery Sołtysiak - Orły Namysłów, 3.Dawid Koc - Sokol Hradec Kralove, 3.Cezary Walczak - Rokita Brzeg Dolny              

 

Dzieci 2009-2010(dziewczynki)

26 kg

1.Adrian Elisowa - Lokomotiva Krnov, 2.Emilia Wierzchowska - Rokita Brzeg Dolny, 3.Maja Jurgielewicz - ZKS Gogolin, 3.Amelia Rogalewicz - Rokita Brzeg Dolny

35 kg

1.Oliwia Kobylarz - Rokita Brzeg Dolny, 2.Karolina Jurenowa - Lokomotiva Krnov, 3.Nina Pawlak - Rokita Brzeg Dolny

 

Dzieci 2007 2008chopcy)

28 kg

1.Oskar Urbański - Rokita Brzeg Dolny, 2.Jakub Halama - Slavia Ruda Śląska, 3.Michał Walicki - ZKS Gogolin, 3.Paweł Beker - Slavia Ruda Ślaska, 5.Marcel Woźnica - ZKS Gogolin

32 kg

1.Samuel Volny - Lokomotiva Krnov, 2.Andrzej Sadowski - UKS Kudowa, 3.Oskar Pych Lityński - Junior Dzierżoniów, 3.Filip Stępień - Rokita Brzeg Dolny

33 kg

1.Jakub Kęsy - Bizon Milicz, 2.Piotr Warcholiński - Orły Namysłów, 3.Maksymilian Marcinkiewicz - Orły Namysłów, 3.Adrian Półchłopek - Rokita Brzeg Dolny

34 kg

1.Marcel Żyto -Bizon Milicz, 2.Maksymilian Rozpędek - Wiatr Wołów, 3.Jakub Binkowski - Slavia Ruda Ślaska, 3.Bartosz Baciński - Slavia Ruda Śląska

36 kg

1.Lucjan Kowalczyk - UKS Kudowa, 2.Josef Martinek - Lokomotiva Krnov, 3.Filip Skalec - Slavia Ruda Śląska, 3.Maksymilian Tomczak - Bizon Milicz

38 kg

1.Fabian Wrona - Slavia Ruda Ślaska, 2.Dawid Kopeć - ZKS Gogolin, 3.Piotr Picheta - Orły Namysłów, 3.Jan Bochenek - Wiatr Wołów

41 kg

1.Gracjan Matyjasek - Orły Namysłów, 2.Szymon Soroka - ZKS Gogolin, 3.Dawid Łebzuch - Orły Namysłów, 3.Szymon Sygulski - Orły Namysłów, 5.Wiktor Bekierz - ZKS Gogolin

48 kg

1.Kacper Kopczyński - Slavia Ruda Śląska, 2.Adrian Paszkowski - Orły Namysłów, 3.Adrian Orliński - Rokita Brzeg Dolny, 3.Aleksander Kita - Orły Namysłów, 5.Witold Kozłowski - Orły Namysłów

55 kg

1.Aleksander Smandzik - ZKS Gogolin, 2.Mariusz Konieczny - Junior Dzierzoniów, 3.Robert Virag - Lokomotiva Krnov, 3.Antoni Ausfield - Orły Namysłów

 

Dzieci 2007-2008(dziewczynki)

30 kg

1.Aleksandra Gaj - Wiatr Wołów, 2.Wiktoria Marcinkiewicz - Orły Namysłów, 3.Klaudia Kudyba - Iron Bulls Bielawa, 3.Emilia Jagielska - Fight Club Bytom

42 kg

1.Marta Łysek - Bizon Milicz, 2.Izabela Kuriata - Wiatr Wołów, 3.Weronika Malisova - Lokomotiva Krnov, 3.Milena Guzy - ZKS Gogolin

50 kg

1.Nikola Bronowicka - Wiatr Wołów, 2.Rozalia Kowalewska - Junior Dzierżoniów, 3.Dorota Woszek - ZKS Gogolin, 3.Dominika Jurgielewicz - ZKS Gogolin

 

Młodzicy

38 kg

1.Adrian Sikora - Orły Namysłów, 2.Jurij Gurak - Rokita Brzeg Dolny, 3.Wojtech Podany - Sokol Hradec Kralove, 3.Michał Urbanowicz - Rokita Brzeg Dolny, 5.Piotr Balcerzak - Orły Namysłów, 5.Kacper Kuryło - ZKS Gogolin

44 kg

1.Rafał Szewc - Lotnik Wrocław, 2.Maciej Marcinkiewicz - UKS Kudowa, 3.Łukasz Waniek - Dąb Brzeźnica, 3.Piotr Siewiera - Lotnik Wrocław, 5.Denis Denisiewicz - Orły Namysłów

48 kg

1.Jan Droździk - Lotnik Wrocław, 2.Grzegorz Mazur - Junior Dzierżoniów, 3.Patryk Bartosiewicz - Orły Namysłów, 3.Wiktor Bender - Orły Namysłów, 5.Jan Vitek - Sokol Hradec Kralove, 5.Dominik Guzy - ZKS Gogolin

52 kg

1.Karol Wójcik - Rokita Brzeg Dolny, 2.Wiktor Filipczak - Fight Club  Bytom, 3.Jan Cizek - Sokol Hradec Kralove, 3.Oskar Wróblewski - Rokita Brzeg Dolny, 5.Piotr Wichman - Wiatr Wołów, 5.Jakub Kędzior  - Orły Namysłów

57 kg

1.Daniel Arkadiusz  - Rokita Brzeg Dolny, 2.Paweł Gąsior - Orły Namysłów

62 kg

1.Kamil Leszczuk - Rokita Brzeg Dolny, 2.Szymon Rogalewicz - Rokita Brzeg Dolny, 3.Dominik Zapał - Rokita Brzeg Dolny

68 kg

1.Jakub Kocel - ZKS Gogolin, 2.Jacek Gramala - ZKS Gogolin, 3.Alan Truścinski - Rokita Brzeg Dolny

75 kg

1.Jan Kasprzak - Rokita Brzeg Dolny, 2.Adam Janoszka - ZKS Gogolin

85 kg

1.Michał Dubowski- Rokita Brzeg Dolny, 2.Jan Miszczak - Lotnik Wrocław, 3.Antoni Macoń - Rokita Brzeg Dolny, 3.Jakub Klonowski - Rokita Brzeg Dolny 

Młodziczki

39 kg

1.Kamila Kasprów - Dąb Brzeźnica, 2.Emilia Szewczyk - Slavia Ruda Śląska

46 kg

1.Martyna Bull - Fight Club Bytom, 2.Julia Michniewicz - Dąb Brzeźnica, 3.Jessica Wróbel - ZKS Gogolin, 3.Wiktoria Suliga - Sowa Pieszyce

5.Amelia Rynkiewicz - Bizon Milicz, 5.Wiktoria Zwydak - ZKS Gogolin, 7.Amelia Matusiak - ZKS Gogolin

50 kg

1.Sofia Sawina - Iron Bulls Bielawa, 2.Kamila Kocel - ZKS Gogolin, 3.Ewa Ibis - Iron Bulls Bielawa

54 kg

1.Joanna Nowak - Iron Bulls Bielawa, 2.Lea Wichżyńska - Bizon Milicz, 3.Paula Radajewska - ZKS Gogolin, 3.Agnieszka Czyżowicz - Orły Namysłów

62 kg

1.Karolina Jaworska - ZKS Gogolin, 2.Natalia Zając - Sowa Pieszyce, 3.Weronika Smaczyńska - Iron Bulls Bielawa, 3.Klaudia Smaczyńska - Iron Bulls Bielawa, 5.Patrycja Wieczorek - ZKS Gogolin

66 kg

1.Magdalena Stec - Wiatr Wołów, 2.Martyna Ziemba - UKS Kudowa, 3.Daria Nowatyńska - Rokita Brzeg Dolny

 

Kadeci

45 kg

1.Patryk Cabanek - ZKS Gogolin

 

Kadetki

53 kg

1.Amelia Słacka - ZKS Gogolin

+ 73 kg

1.Beata Walicka - ZKS Gogolin, 2.Kasandra Dziuba - ZKS Gogolin