XV Grand Prix Gogolina w Pływaniu

Już po raz 15. w Gogolinie odbyło się Grand Prix w Pływaniu. 60 zawodniczek i zawodników ścigało się na dystansach 25. i 50. metrów stylem dowolnym. 

Sobotnia (7 kwietnia) impreza zgromadziła nie tylko wielu uczestników, ale też całą grupę kibiców, którzy głośno dopingowali zawodników w rywalizacji. Po zaciętych zmaganiach w sześciu kategoriach, które miały miejsce na gogolińskiej krytej pływalni, przyszedł czas na uhonorowanie najlepszych zawodników. Zwycięzcy otrzymali statuetki, a dla wszystkich uczestników przygotowano pamiątkowe medale.

 

 

A oto wyniki tej wodnej rywalizacji:

rocznik 2011 i młodsi razem

  1. Dawid Lepich
  2. Michał Wietrzyk
  3. Aleksandra Kuchnia

rocznik 2010 – 2009 dziewczęta

  1. Natalia Nogaj
  2. Nicole Lepich

rocznik 2010 – 2009 chłopcy

  1. Dominik Ćwirko
  2. Franek Kucharczyk
  3. Filip Kipka
  4. Szymon Górski
  5. Igor Pajączkowski
  6. Adam Ozaist
  7. Wojciech Prażnowski
  8. Mateusz Szmit

rocznik 2008 – 2007 dziewczęta

  1. Olga Doboszewska
  2. Amelia Kuźmik
  3. Oliwia Falkenberg
  4. Aleksandra Smiatek
  5. Tamara Sieńczak
  6. Julia Fait

rocznik 2008 – 2007 chłopcy

  1. Rafał Gołaś
  2. Maxymilan Buchta
  3. Paweł Szmit
  4. Piotr Motza
  5. Nikodem Szatka
  6. Maciej Magosz
  7. Jakub Kowanda

rocznik 2006 – 2005 dziewczęta

  1. Zuzanna Gudwańska
  2. Letycja Michalewska
  3. Marcelina Grzella
  4. Wiktoria Kuchnia
  5. Maja Doboszewska
  6. Anna Szmit

rocznik 2006 – 2005 chłopcy

  1. Igor Pawłowski
  2. Sebastian Kauf
  3. Tobiasz Tokarski
  4. Jacek Prażnowski
  5. Szymon Gołaś
  6. Jakub Kopeć
  7. Mateusz Wietrzyk
  8. Marek Donat
  9. Dawid Malkusz
  10. Kacper Szeliga
  11. Piotr Wacławczyk

rocznik 2004 – 2002 dziewczęta

  1. Julia Płaczek
  2. Ewa Gabor

rocznik 2004 – 2002 chłopcy

  1. Kacper Bara
  2. Adam Mnich
  3. Szymon Staszewski
  4. Aleksander Kauf
  5. Adam Wicher

rocznik 2001 i starsi

  1. Tomasz Mianowski
  2. Paweł Harmansa
  3. Krzysztof Gudwański
  4. Szymon Kowol
  5. Piotr Harmansa