ZAPAŚNICZE ZŁOTO W GÓRACH ŚWIĘTOKRZYSKICH

Stuprocentową skutecznością medalową wykazali się młodzi zawodnicy Zapaśniczego Klubu Sportowego w Gogolinie podczas I Otwartego Turnieju Gór Świętokrzyskich Młodziczek i Młodzików raz Dzieci w Zapasach w stylu wolnym rozegranego w Bodzentynie. Dziesięcioosobowa grupa najmłodszych podopiecznych trenerów Krzysztofa Bartnika i Lucjana Ziemby zdobyła 6 złotych, 2 srebrne i 2 brązowe medale. W tym silnie obsadzonym turnieju wzięło udział 220 zawodników z 17 klubów. Dzięki znakomitym startom indywidualnym Zapaśniczy Klub Sportowy w Gogolinie wywalczył 6 miejsce drużynowo. Zwyciężyli gospodarze Guliwer Kielce przed Zniczem Chęciny i Czarnymi Połaniec.

Złote medale - Dzieci: Marcel Woznica kat.wag. 20kg, Michał Walicki kat.wag. 28kg, Dawid Kopeć kat.wag.32kg i Szymon Soroka kat.wag.42kg.

Młodziczki i Młodzicy: Wiktoria Zwydak kat.wag.40kg i Karolina Jaworska kat wag.58kg.

Srebrne medale - Dzieci: Maja Jurgielewicz 24kg, Młodziczki i Młodzicy: Paula Radajewska kat.wag.50kg.

Brązowe medale: Młodziczki i Młodzicy: Dominik Guzy kat.wag.48kg, Jacek Gramala kat.wag.68kg.

Jak zwykle nasz klub wsparli rodzice. Tym razem szczególne podziękowania pod adresem P.Czesława Zagórskiego i P.Jacka Soroki.

zdjęcia:archiwum klubowe ZKS w Gogolinie