Godny jubileusz – godne świętowanie

Jubileusz 70. lecia istnienia szkolnej placówki jaką jest obecny Zespół Szkół w Gogolinie będzie miał bardzo uroczysty i jednocześnie wielowarstwowy charakter.

Na specjalnie zwołanej Radzie Pedagogicznej szkoły (4.01), z udziałem Burmistrza Joachima Wojtali i Przewodniczącego Rady Miejskiej Piotra Czoka zawiązał się komitet organizacyjny obchodów jubileuszowych. Główna część tego ważnego święta odbędzie się od 12 do 14 października tego roku.

Serdecznie zapraszamy do udziału w pracach zespołu, który będzie przygotowywał to wydarzenie chcemy by byli to nie tylko obecni uczniowie i nauczyciele a także osoby, dla których szkoła była ważnym miejscem w życiu – zapowiedział burmistrz Joachim Wojtala. – Samorząd wsparty przez Radę Miejską będzie wpierał obchody w szerokim zakresie – dodał burmistrz Gogolina.

Liczymy na szereg cennych pomysłów, ale chcemy też uhonorować osoby, które miały ogromny wpływ na rozwój szkoły, dlatego postaramy się w sposób wyjątkowy uczcić to święto i już teraz zachęcamy wszystkich zwłaszcza rozsianych po kraju i za granicą absolwentów, pedagogów i personel szkoły to przybycia w tym czasie na nasze uroczystości  – podsumowała obecna dyrektor Zespołu Szkół Violeta Zajączkowska.