Kapliczka św. Anny i św. Jana Nepomucena Kapliczka na bagnie Hala sportowa im. Bernarda i Zygfryda Blautów Kościół pod wezwaniem św. Anny i św. Joachima Widok na dzielnicę Karłubiec z dachu hali sportowej Zdjęcie lotnicze dzielnicy Karłubiec Pomnik ku czci ofiar I Wojny Światowej

Spotkanie Wigilijne 2017

W dniu 17 grudnia 2017r. w Hali Sportowej im. B. i Z. Blautów odbyło się spotkanie adwentowo-wigilijne dla karłubieckich Seniorów. W spotkaniu brał udział ks. Proboszcz Stanisław Kołodziej ,który pobłogosławił opłatki i sprawił, że to spotkanie stało się jeszcze bardziej świąteczne niż zazwyczaj. W tym roku nasi seniorzy nie zawiedli, licznie przybyli na spotkanie, a dla chorych nie mogących przybyć do Hali Sportowej została dostarczona wigilijna kolacja. Program artystyczny przygotowała p. Kornelia  Miemczyk z uczniami naszej Szkoły Podstawowej. Spotkanie współfinansowane było ze środków Gminy Gogolin oraz koła DFK w Karłubcu. Na zakończenie każdy Senior otrzymał niespodziankę od księdza Proboszcza.

W.W.

 

 

Spotkanie współfinansowane było ze środków Gminy Gogolin w ramach otwartego konkursu ofert na wykonanie w 2017r. zadań publicznych gminy w zakresie kultury przez organizacje pozarządowe i inne uprawnione podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego w 2017r.

Pogoda
04 sierpnia
wtorek
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = 4,42 PLN
1 CHF = 4,09 PLN
1 USD = 3,75 PLN