Witajace głazy Piękna Wieś Opolska 2009 Centrum wsi Centrum wsi Fontanna w stawie Kaplica zima Dom Spokojnej Starości Przedszkole stowarzyszeniowe Kopiec Sołtysa Skwerek w centrum wsi

Jarmark Bożonarodzeniowy

W naszej miejscowości w ostatnią niedzielę listopada odbył się kolejny Jarmark Bożonarodzeniowy. Podczas Jarmarku wystąpiły przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola "Przedszkole w Ogrodzie" oraz można było posłuchać występów utalentowanych dzieci z Kamionka. Wokół restauracji "Kasztelanka" rozstawione były stoiska z ozdobami świątecznymi, grzanym winem, słodkimi przysmakami oraz z wyrobami z miodu. Mieszkańcy Kamionka, Kamienia Śląskiego i goście mogli miło spędzić niedzielne popołudnie w atmosferze zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.  

 

 

WSZYSTKIM TYM KTÓRZY POMOGLI W PRZYGOTOWANIU JARMARKU BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJĘ.

Jarmark Bożonarodzeniowy współfinansowany ze środków Urzędu Miejskiego w Gogolinie w ramach „Otwartego konkursu ofert na wykonanie w 2017 roku zadań publicznych gminy w zakresie kultury przez organizacje pozarządowe i inne uprawnione podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego pt. „Organizacja działań kulturalnych w sołectwie Kamionek”

Pogoda
24 września
piątek
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = 4,60 PLN
1 CHF = 4,25 PLN
1 USD = 3,93 PLN