8 latkowie w finale wojewódzkim "Z podwórka na stadion"

Drużyna MKS-u Gogolin do lat 8. awansowała do finału wojewódzkiego, największego w Polsce turnieju piłkarskiego "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku. W finale powiatowym młodzi podopieczni trenera Mirosława Zapotocznego ograli UKS Winner Zdzieszowice, PSP Walce i zremisowali z UKS Spiders Krapkowice.

Sztuka ta nie udała się w kategorii U-10 ekipie PSP 3 Gogolin. Ambitnie grający zawodnicy Adama Boszczara zajęli trzecią lokatę. Z kolei miejsce drugie przypadło w kategorii U-12 podopiecznym Stanisławy Szewczyk z PSP 2 Gogolin. w pierwszym spotkaniu nasz zespół wysoko pokonał Walce 4:0 ale w decydującej rozgrywce o pierwsze miejsce uległ Spidersom Krapkowice.

Zwycięzcy etapu powiatowego w poszczególnych kategoriach zagrają wiosna przyszłego roku w finale wojewódzkim.
Wyniki:

kategoria U-8

Walce - Krapkowice 0:4

Gogolin - Zdzieszowice 3:0 (bramki: Marcel Fait 2, Dawid Depta)

Krapkowice - Gogolin 1:1 (bramka: Marcel Fait)

Zdzieszowice - Walce 1:0

Krapkowice - Zdzieszowice 0:1

Gogolin - Walce 4:0 (bramki: Marcel Fait 2, Dawid Depta, Daniel Skiba)

Tabela: 1. MKS Gogolin 7 pkt, bramki 8:1 (awans) , 2. Zdzieszowice 6 pkt, 3. Krapkowice 4 pkt, 4. Walce 0 pkt.