Kabaret CIACH rozbawił gogolińską publiczność

Gromkie oklaski i salwy śmiechu towarzyszyły występowi zielonogórskiego kabaretu CIACH w Gminnym Ośrodku Kultury w Gogolinie. Spektakl zorganizowano w ramach kolejnego, Andrzejkowego Wieczoru Kabaretowego.

Czwórka artystów zaprezentowała swój najnowszy program pod tytułem "Gołębie i krety". Z kolei na bis pojawiły się także i klasyczne skecze takie jak "Wizyta angielskiej królowej" czy "Na działce", w którym swój udział miała także licznie zgromadzona publiczność.

Był to pierwszy w historii występ tego kabaretu na deskach naszego Domu Kultury. Działający od 1994 roku zespół tworzą aktualnie Małgorzata Czyżycka, Leszek Jenek – ex kabaret Potem, Tomasz Kowalski, i Mateusz Czechowski. Skecze kabaretu "Ciach" związanego z tak zwanym Zielonogórskim Zagłębiem Kabaretowym charakteryzują się wysokim poziomem literackim i doskonałym humorem obyczajowym dzięki czemu prawie dwugodzinny występ okraszony był wieloma bisami i zadowoleniem zgromadzonej publiczności, która mogła po występie wykonać pamiątkowe zdjęcia z artystami.